Vaše nákupní taška
je prázdná
Přejít do nákupní tašky
Vyprázdnit nákupní tašku
 

Doprava

Pro zaslání zboží využíváme služeb DPD, Poštovné je ve výši dle sazebníku DPD kurýrní služby. Poplatek je ve výši od 150 do 300 dle místa určení (ČR kolem 160,- Slovensko kolem 300,-)- ceník DPD naleznete na www-dpd.cz. Číslo účtu prodávajícího: 1378552012/3030, vedený u společnosti Air bank a.s. Zboží se odesílá do 3 pracovních dnů od přijetí platby na náš účet nebo dokončení objednávky. Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, platba u nás musí být připsaná nejpozději do 3 pracovních dnů ode dne zaslání elektronické objednávky. Pokud částku za objednávku do stanovené doby (3 pracovních dnů) kupující nepřevede, bude kupující na tuto skutečnost upozorněn na e-mailovou adresu. Po uplynutí dalších 3 pracovních dnů, kdy nebude platba od kupujícího připsána na účet prodávajícího, bude objednávka bez dalšího odmítnuta. Prodávající nenese žádnou odpovědnost za škodu způsobenou odmítnutím objednávky z důvodu neúhrady kupní ceny.
Veškeré uvedené ceny jak za zboží, tak i za expediční poplatky jsou uvedeny s 21% DPH. V případě, že zboží nebude možné dodat, bude prodávající kupujícího neprodleně kontaktovat. V případě, že nebude možné kupujícího kontaktovat, vyhrazuje si prodávající právo objednávku zrušit.
Daňový doklad přikládáme na požádání. Spolu s informací o ceně zboží obdrží kupující i návod na ošetřování zboží a podmínky reklamace.